Paslaugų įkainių atnaujinimas

 Oct 26th

Mieli vhost.lt klientai, Deja, dėl smarkiai išaugusios elektros kainos bei infliacijos, esame priversti didinti savo paslaugų įkainius Nuo š.m. gruodžio 1 dienos visų web hostingo planų kaina bus didinama 1 euru per mėnesį (12 eurų per metus). Vadinasi, jeigu turimas MIDI planas kainavo €1.99 per mėnesį, nuo š.m. gruodžio ... Plačiau... »

vhost.lt web hostingo serveriuose jau galite pasirinkti PHP 8.0

 Apr 7th

Mieli klientai,

 

informuojame, kad mūsų web hostingo serveriai jau palaiko PHP 8.0

Norėdami pasikeisti savo serverio PHP versiją, prisijunkite prie cPanel valdymo skydo ir pasirinkite punktą Select PHP Version

 

Dėkojame už pasitikėjimą ir lojalumą!


Nuoširdžiai Jūsų

vhost.lt komanda

vhost.lt serveriai nebepalaikys nesaugaus FTP protokolo

 Oct 30th

Mieli klientai, kad užtikrinti serverių saugumą bei stabilumą, privalome nuolat juos atnaujinti bei atsižvelgti į saugumo rekomendacijas. Todėl, prisijungimui prie vhost.lt serverių, dėl nesaugios FTP prigimties, nusprendėme atsisakyti FTP protokolo. Nuo šiol, failų perkėlimui, kaip alternatyvą, reikia naudoti saugų SFTP ... Plačiau... »

vhost.lt pristato greitus NVMe VPS

 Apr 30th

Mieli klientai,   su džiaugsmu pranešame, jog mes plečiame savo paslaugas ir nuo šiol siųlome greitus NVMe VPS.   Tikime į greitį, patikimumą bei kokybę, todėl investavome į PM1725 3.2TB HHHL PCIe NVMe diskus.   Kartu su mūsų 10Gbps tinklo infrastruktūra gausite paslaugą kuri Jus žavės bei tarnaus bet ... Plačiau... »

Planuojami IT sistemų profilaktikos darbai

 May 11th

Mieli klientai, vhost.lt nuolat siekia suteikti aukščiausios kokybės paslaugas klientams, todėl atlieka pastovius kokybės gerinimo darbus. Norime iš anksto informuoti, jog Gegužės 26d. bus atliekami planiniai informacinių sistemų profilaktikos darbai. Planuojamas paslaugų sutrikimas gali trukti iki valandos laiko. Iš anksto ... Plačiau... »

Wow! Atnaujinome tinklo infrastruktūrą iki 10Gbps!

 Jan 26th

Mieli klientai, Synergy Servers Ltd (aka vhost.lt) įmonė nuolat siekia suteikti aukščiausios kokybės bei puikaus aptarnavimo paslaugas klientams, todėl atlieka pastovius kokybės gerinimo darbus. Šiuo metu norime pasidžiaugti, jog pavyko sėkmingai įgyvendinti tinklo insfrastruktūros atnaujinimo darbus ir greitaveiką padidinome iki ... Plačiau... »

Hostingas metams laiko NEMOKAMAI!

 Sep 4th

Pasibaigus vasarai - metas kibti į darbus. O, kad dirbti būtų dar smagiau ir paprasčiau - siūlome nemokamą hostingą metams laiko. Galite rinktis bet kurį hostingo planą metams laiko, tereikia kartu užsakyti norimą domeną. Įveskite nuolaidos kodą FREE ir viskas, turite nemokamą hostingą savo projekto talpinimui.Sėkmės ... Plačiau... »

Keitėsi įmonės pavadinimas

 Aug 18th

2018m. Rugpjūčio 17d. buvo pakeistas mūsų įmonės pavadinimas: iš "Cherry Cloud Ltd" į "Synergy Servers Ltd". Prašome, pagal poreikį, atsinaujinkite savo įrašus su nauju pavadinimu.  Dar norėtumėme pridurti, jog daugiau niekas (išskyrus pavadinimą) nesikeitė. Nei akcininkai, nei įmonės struktūra. Jei turite kokių nors ... Plačiau... »

Užsidirbk dabar su vHost.lt!

 Mar 30th

Pristatome partnerių bendradarbiavimo programą, kuri leis už kiekvieną rekomendaciją gauti piniginį atlygį. Svarbiausios detalės: Partnerių programą rasite prisijungę prie savitarnos, meniu skiltyje „Mokėjimai“. Kiekvienas registruotas vartotojas gauna tik jam priskirtą partnerių programos nuorodą (URL), kurią jo klientui ... Plačiau... »

SVARBU! Nutraukiamas SMS apmokėjimų už vHost.lt paslaugas palaikymas

 Mar 18th

Informuojame, kad nuo 2018 metų balandžio 01 dienos nebebus palaikomi/įskaitomi SMS mokėjimai už vHost.lt paslaugas.Galimi kiti apmokėjimo būdai: apmokėjimas per Paysera sistemą iš bet kurio banko, iš Paysera sąskaitos, Paypal arba bankinis pavedimas.Atsiprašome už galimus nepatogumus. Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su ... Plačiau... »