Užsidirbk dabar su vHost.lt!

 Mar 30th

Pristatome partnerių bendradarbiavimo programą, kuri leis už kiekvieną rekomendaciją gauti piniginį atlygį. Svarbiausios detalės: Partnerių programą rasite prisijungę prie savitarnos, meniu skiltyje „Mokėjimai“. Kiekvienas registruotas vartotojas gauna tik jam priskirtą partnerių programos nuorodą (URL), kurią jo klientui ... Plačiau... »

SVARBU! Nutraukiamas SMS apmokėjimų už vHost.lt paslaugas palaikymas

 Mar 18th

Informuojame, kad nuo 2018 metų balandžio 01 dienos nebebus palaikomi/įskaitomi SMS mokėjimai už vHost.lt paslaugas.Galimi kiti apmokėjimo būdai: apmokėjimas per Paysera sistemą iš bet kurio banko, iš Paysera sąskaitos, Paypal arba bankinis pavedimas.Atsiprašome už galimus nepatogumus. Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su ... Plačiau... »

Akcija! VPS serveriai su 30 proc. nuolaida

 Feb 5th

Akcija! Visą vasario mėnesį visi VPS serveriai su 30 procentų nuolaida. Nuolaidos kodas: vasario16. Pirk dabar ir sutaupyk!

.LT domenų akcija, sutaupyk pusę kainos!

 Feb 4th

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga startuoja  .LT domenų registracijos akcija.Nuo 2018 metų vasario 12 dienos iki 2018 metų vasario 22 dienos imtinai domenų su .LT galūne registracija tik už PUSĘ kainos!*Kodas nuolaidos gavimui: NORIUDOMENO  Kaina su nuolaida bus pritaikyta automatiškai, kai įsidėsite norimą registruoti ... Plačiau... »

Atnaujinta svetainė

 Nov 1st

Informuojame, kad Cherry Cloud Ltd įmonė nuolat siekia suteikti aukščiausios kokybės bei puikaus aptarnavimo paslaugas klientams, todėl atlieka pastovius kokybės gerinimo darbus. Šiuo metu vykdome svetainės www.vhost.lt atnaujinimo darbus, todėl galimi nežymūs ir trumpalaikiai sutrikimai. Pastebėjus nekorektišką veikimą ... Plačiau... »

vHost dovana laimėta!

 Dec 22nd

Kaip ir žadėjome, artėjančių švenčių proga, dovanojame visą dėžę putojančio vyno gėrimo dovanų vienam mūsų klientui. Tai yra MB "Apelsinų pieva plius" . Nuoširdžiai sveikiname nugalėtoją!
Ačiū visiems, kurie išsakėte savo nuomonę mums rūpimu klausimu. Linkime šiltų ir jaukių švenčių Jums!

Pasitik rudenį pasiruošęs!

 Sep 4th

Tik rugsėjo mėnesį DOVANOJAME domeną, kad būtumėte pasiruošę rudens darbams! Užsakant MIDI talpinimo planą ir renkantis mokėjimo laikotarpį 6 ar 12 mėnesių, domenas atiteks Jums dovanų. Dabar pats laikas naujų įdėjų talpinimui! Akcijos sąlygos: galioja iki 2016 metų rugsėjo 30 dienos. Taikoma užsakant talpinimo planą MIDI ... Plačiau... »

Talpinimo planų mugė!

 Apr 15th

Tik dabar net 16 procentų nuolaida užsakant naują talpinimo planą. Veskite nuolaidos kodą VHOST16 užsakymo lange ir nuolaida bus pritaikyta automatiškai. Pats laikas Jūsų naujų įdėjų talpinimui ir paskelbimui internete! Akcijos sąlygos: galioja iki 2016 metų balandžio 30 dienos. Taikoma užsakant talpinimo planus MIDI, MAXI, ... Plačiau... »

vHost.lt dovana jau laimėta

 Dec 24th

Kaip ir žadėjome, artėjančių švenčių proga, atidavėme visą dėžę putojančio vyno gėrimo dovanų vienam mūsų klientui. Jis yra Rimas Menšikovas. Sveikiname nugalėtoją!
Ačiū visiems, kurie išsakėte savo nuomonę mums rūpimu klausimu. Linkime kuo gražiausių švenčių Jums!


VPS paslaugai naudojami tik SSD tipo diskai

 Oct 5th

Mieli klientai! Atėjęs ruduo atneša Jums vasaros darbų rezultatą – mūsų teikiama VPS (virtual private server angl.) paslauga yra kuriama serveriuose, kuriuose naudojami tik SSD tipo diskai. Tai užtikrina žymiai greitesnį sistemos darbą, nes duomenys tiek įrašomi, tiek nuskaitomi greičiau nei serveriuose su įprastais HDD tipo ... Plačiau... »