Nauja Vhost.LT klientinė sistema

Nauja Vhost.LT klientinė sistema Tuesday, July 1, 2014

Gerbiamas (-a) Kliente,


Su džiugesiu norime jus informuoti, kad iš esmės atnaujinome Vhost.LT klientinę sistemą ir pačią svetainę. Dabar paslaugų užsakymas bei administravimas bus greitesnis, saugesnis, paprastesnis. 

Atsirado ir tam tikrų pakeitimų tokių kaip prisijungimo vartotojo vardas, nuo šio prie klientinės sryties reiks jungtis naudojant savo el. pašto adresą, o slaptažodis liko senas, todėl galite drąsiai jungtis su savo senuoju Vhost.LT slaptažodžiu.

Nuo šiol taip pat nebebus Vhost.LT taškų, tačiau jūsų sukaupti taškai niekur nedingo, jie buvo konvertuoti į jūsų sąskaitos kreditą. Jei turėjote 1000 taškų, dabar turėsite savo sąskaitos kredite 10 LT pinigų sumą, kurią kaip ir įprastai galėsite išnaudoti Vhost.LT hostingo paslaugoms, domenams, o greitu metu ir virtualiems dedikuotiems serveriams.

Savo klientinėje dalyje nuo šiol galėsite valdyti visų savo domenų DNS serverius, keisti/atnaujinti savo domeno užsakovo duomenis, gauti savo domeno užsakovo RN numerį, ko Vhost.LT nesiūlė jums iki šio atnaujinimo.

Dar viena naujovė, kad nuo šiol iš Vhost.LT klientinės dalies galėsite vienu mygtuko paspaudimu patekti į savo cPanel svetainių administravimo aplinką. Ši naujovė veiks tokiu atveju, jei naujojoje Vhost.LT klientinėje dalyje pasikeisite savo dabartinį cPanel slaptažodį nauju arba čia išsaugosite senąjį.

atsiskaityti už paslaugas kaip ir įprastai bus galima naudojantis mokejimai.lt (Paysera.com) arba populiariu Paypal metodu.

Nuoširdžiai dėkojame, kad esate Vhost.LT klientai! Visada laukiame Jūsų idėjų ir pasiūlymų, nes tai padeda mums tobulėti, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Jei pasigedote jus dominančios informacijos ar paslaugų savo klietinėje srytyje, būtinai sukurkite pagalbos užklausą prisijungę prie naujosios Vhost.LT klientinės dalies.

Pagarbiai,

Vhost.lt komanda
vhost.lt Facebook vhost.lt LinkedIn

« Atgal