Notícias, As últimas notícias vhost.lt

vhost.lt pristato greitus NVMe VPS 30th Abr 2020

Mieli klientai,   su džiaugsmu pranešame, jog mes plečiame savo paslaugas ir nuo šiol siųlome greitus NVMe VPS.   Tikime į greitį, patikimumą bei kokybę, todėl investavome į PM1725 3.2TB HHHL PCIe NVMe diskus.   Kartu su mūsų 10Gbps tinklo infrastruktūra gausite paslaugą kuri Jus žavės bei tarnaus bet ... Ler Mais »

Planuojami IT sistemų profilaktikos darbai 11th Mai 2019

Mieli klientai, vhost.lt nuolat siekia suteikti aukščiausios kokybės paslaugas klientams, todėl atlieka pastovius kokybės gerinimo darbus. Norime iš anksto informuoti, jog Gegužės 26d. bus atliekami planiniai informacinių sistemų profilaktikos darbai. Planuojamas paslaugų sutrikimas gali trukti iki valandos laiko. Iš anksto ... Ler Mais »

Wow! Atnaujinome tinklo infrastruktūrą iki 10Gbps! 26th Jan 2019

Mieli klientai, Synergy Servers Ltd (aka vhost.lt) įmonė nuolat siekia suteikti aukščiausios kokybės bei puikaus aptarnavimo paslaugas klientams, todėl atlieka pastovius kokybės gerinimo darbus. Šiuo metu norime pasidžiaugti, jog pavyko sėkmingai įgyvendinti tinklo insfrastruktūros atnaujinimo darbus ir greitaveiką padidinome iki ... Ler Mais »

Hostingas metams laiko NEMOKAMAI! 4th Set 2018

Pasibaigus vasarai - metas kibti į darbus. O, kad dirbti būtų dar smagiau ir paprasčiau - siūlome nemokamą hostingą metams laiko. Galite rinktis bet kurį hostingo planą metams laiko, tereikia kartu užsakyti norimą domeną. Įveskite nuolaidos kodą FREE ir viskas, turite nemokamą hostingą savo projekto talpinimui.Sėkmės ... Ler Mais »