Noutăți, Ultimele anunțuri de la vhost.lt

vhost.lt pristato greitus NVMe VPS 30 Apr 2020

Mieli klientai,   su džiaugsmu pranešame, jog mes plečiame savo paslaugas ir nuo šiol siųlome greitus NVMe VPS.   Tikime į greitį, patikimumą bei kokybę, todėl investavome į PM1725 3.2TB HHHL PCIe NVMe diskus.   Kartu su mūsų 10Gbps tinklo infrastruktūra gausite paslaugą kuri Jus žavės bei tarnaus bet ... Continuare »

Planuojami IT sistemų profilaktikos darbai 11 MaI 2019

Mieli klientai, vhost.lt nuolat siekia suteikti aukščiausios kokybės paslaugas klientams, todėl atlieka pastovius kokybės gerinimo darbus. Norime iš anksto informuoti, jog Gegužės 26d. bus atliekami planiniai informacinių sistemų profilaktikos darbai. Planuojamas paslaugų sutrikimas gali trukti iki valandos laiko. Iš anksto ... Continuare »

Wow! Atnaujinome tinklo infrastruktūrą iki 10Gbps! 26 Ian 2019

Mieli klientai, Synergy Servers Ltd (aka vhost.lt) įmonė nuolat siekia suteikti aukščiausios kokybės bei puikaus aptarnavimo paslaugas klientams, todėl atlieka pastovius kokybės gerinimo darbus. Šiuo metu norime pasidžiaugti, jog pavyko sėkmingai įgyvendinti tinklo insfrastruktūros atnaujinimo darbus ir greitaveiką padidinome iki ... Continuare »

Hostingas metams laiko NEMOKAMAI! 4 Sept 2018

Pasibaigus vasarai - metas kibti į darbus. O, kad dirbti būtų dar smagiau ir paprasčiau - siūlome nemokamą hostingą metams laiko. Galite rinktis bet kurį hostingo planą metams laiko, tereikia kartu užsakyti norimą domeną. Įveskite nuolaidos kodą FREE ir viskas, turite nemokamą hostingą savo projekto talpinimui.Sėkmės ... Continuare »